MISIJA: Kurti unikalius, individualų asmenybės tipą atliepiančius produktus, padėsiančius sukurti išskirtinę kraštovaizdžio simfoniją Jūsų aplinkoje.

ISTORIJA: Naujausia NERGEL produktų kolekcija sukurta vadovaujantis individualumo idėja. Kiekvienas žmogus unikalus ir savo aplinką kuria jam patraukliausiomis ir jo asmenybę labiausiai atspindinčiomis detalėmis. Taigi, kiekvienas NERGEL gaminys sukurtas tarsi vienetinis meno kūrinys, apgalvojant visas detales, sujungiant funkcionalumą ir nepriekaištingą dizainą į visumą. Dizainerio galvoje gimstančios idėjos, virsta itin apgalvotais, detaliais brėžiniais ir tik tuomet pavirsta kūnu. Kiekvienas gaminys pasižymi tobulu balansu tarp modernios minimalistinės formos ir išskirtinės kokybės bei ilgaamžės vertės. Neatsitiktinai pasirinkta ir unikali savo savybėmis bei išvaizda medžiaga – Cor-ten® struktūrinis plienas, kurio paviršiaus unikali spalva ir tekstūra keičiasi bėgant laikui priklausomai nuo aplinkos sąlygų.

NERGEL - Unikalius kraštovaizdžio architektūros dizaino elementus iš patentuoto Cor-ten® plieno gaminanti kompanija. Šios kompanijos stiprioji pusė meistriškumo ir kūrybiško mąstymo sintezė. Kiekvienas gaminys sukurtas tarsi vienetinis meno kūrinys, apgalvojant visas detales, sujungiant funkcionalumą ir nepriekaištingą dizainą į visumą. Dizainerio galvoje gimstančios idėjos, virsta itin apgalvotais, detaliais brėžiniais ir tik tuomet pavirsta kūnu. Naujausia NERGEL produktų kolekcija sukurta vadovaujantis individualumo idėja. Kiekvienas žmogus unikalus ir savo aplinką kuria jam patraukliausiomis ir jo asmenybę labiausiai atspindinčiomis detalėmis. Norėdami atspindėti kuo daugiau asmenybių tipų, NERGEL savo kolekcijos produktus suskirstė į atskiras produktų linijas. Kiekvienai linijai suteikė išskirtinius individualius bruožus. Juos apjungia muzikiniai terminai, padėsiantys sukurti unikalią jūsų kraštovaizdžio simfoniją. Kiekvienos linijos gaminiai dera tarpusavyje ir papildo vieni kitų funkcionalumą. Kiekvienas gaminys pasižymi tobulu balansu tarp modernios minimalistinės formos ir išskirtinės kokybės bei ilgaamžės vertės. Neatsitiktinai pasirinkta ir unikali savo savybėmis bei išvaizda medžiaga – Cor-ten® struktūrinis plienas.

APIE CORTEN PLIENĄ

COR-TEN® – plienas, kuris pats save apsaugo.

Cor-ten® yra dar 1930 metais registruotas "United States Steel Corporation" prekės ženklas*. Šios unikalios medžiagos pagrindinis išskirtinumas yra tai, jog veikiama kintančių oro sąlygų bei laiko, ji pasidengia natūraliu dekoratyviu išoriniu oksidų sluoksniu- patina, taip pati save apsaugodama nuo tolimesnio irimo. Bėgant laikui ir įtakojant klimato sąlygoms, palaipsniui procesas stabilizuojasi ir jūs galite ilgus metus džiaugtis kokybiškais gaminiais, nereikalaujančiais jokios papildomos priežiūros, dažymo ar šveitimo. Cor-ten® plienas pasižymi atsparumu atmosferos poveikiui, tobulai atrodo natūraliai keisdamas atspalvius. Gaminiai iš Cor-ten® plieno yra ilgaamžiai, pasižymi savitu estetiniu vaizdu.

*Medžiaga gaminama pagal „US Steel Corporation“ licenciją ir atitinka EN 100255:2004 reikalavimus.